14 listopada 2016

Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa pt. Interdyscyplinarna opieka nad człowiekiem w zdrowiu i chorobie

8 listopada 2016 roku w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie, odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa pt.: Interdyscyplinarna opieka nad człowiekiem w zdrowiu i chorobie. Patronat honorowy nad konferencją objął JM Rektor PWSZ w Chełmie – dr inż. Arkadiusz Tofil. Konferencję otworzył i przywitał przybyłych gości dr n. med. Hubert Słodziński – Dyrektor Instytutu Nauk Medycznych. Sympozjum cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i zgromadziło ponad 150 uczestników, w  tym: pracowników naukowych z polskich ośrodków akademickich, pracowników zakładów opieki zdrowotnej oraz pracowników i studentów kierunku pielęgniarstwo PWSZ w Chełmie. Bogaty wachlarz tematów podczas sesji plenarnej oraz sesji tematycznych zachęcał uczestników do licznych rozmów i dyskusji.