28 lipca 2016

Kurs przygotowujący do matury poprawkowej z matematyki

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie, po raz kolejny wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tegorocznych maturzystów, w miesiącu sierpniu organizuje kurs przygotowujący do matury poprawkowej z matematyki.

Kurs odbędzie się w dniach 8-22 sierpnia br. Zajęcia będą się odbywały w dni robocze, codziennie po 5 godzin lekcyjnych.

Zajęcia poświęcone będą przede wszystkim rozwiazywaniu zadań z arkuszy maturalnych.

Zajęcia będą powadzone przez doświadczoną kadrę dydaktyczną.
Całkowity koszt kursu to 100 zł, z możliwością zwrotu w przypadku zrekrutowania się uczestnika na studia w PWSZ w Chełmie. Osoby zainteresowane kursem mogą zgłaszać chęć uczestnictwa do dnia 5 sierpnia na adres mailowy: matematyka@panschelm.edu.pl lub telefonicznie: 82 562 11 24.
Serdecznie zapraszamy do skorzystanie z oferty naszej Uczelni.

Zajęcia będą powadzone przez doświadczoną kadrę dydaktyczną.
Całkowity koszt kursu to 100 zł, z możliwością zwrotu w przypadku zrekrutowania się uczestnika na studia w PWSZ w Chełmie. Osoby zainteresowane kursem mogą zgłaszać chęć uczestnictwa do dnia 5 sierpnia na adres mailowy: matematyka@panschelm.edu.pl lub telefonicznie: 82 562 11 24.
Serdecznie zapraszamy do skorzystanie z oferty naszej Uczelni.