22 maja 2023
Aktualności UczelniKatedra Stosunków Międzynarodowych

Katedra Stosunków Międzynarodowych zaprasza na spotkanie ze Specjalistą UNHCR Polska

Katedra Stosunków Międzynarodowych PANS w Chełmie wraz ze Studenckim Kołem Naukowym Stosunków Międzynarodowych zaprasza na spotkanie z dr. Bertholdem Kandorą – Specjalistą UNHCR Polska ds. Ochrony Prawnej Uchodźców.

Spotkanie odbędzie się 25 maja 2023 roku o godz. 11.30 w Dużej Auli Instytutu Neofilologii Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie przy ul. Wojsławickiej 8b.

UNHCR czyli Urząd Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców jest Agencją Organizacji Narodów Zjednoczonych. Od wielu lat ma swoje przedstawicielstwo w Polsce, a w związku z trwającą wojną w Ukrainie, prowadzi także biuro terenowe w Lublinie. Nasz gość opowie o codziennej pracy UNHCR oraz działaniach podejmowanych na terenie województwa lubelskiego.