18 stycznia 2017

Zaproszenie na wykład o historii lotnictwa

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu wykładów poświęconych historii lotnictwa, zorganizowanych z okazji zbliżającej się 100 – tnej rocznicy lotnictwa polskiego.

Pierwszy wykład pt.: „Zanim powstała czerwono-biała szachownica. Polscy lotnicy na frontach Wielkiej Wojny”, wygłosi polski historyk – prof. ndzw. dr hab. Andrzej Olejko.

Prelekcja odbędzie się o godz. 14.00 w dniu 25 stycznia 2017 r. (środa), w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie, aula 113 budynek C, ul. Pocztowa 54.

Organizowane przedsięwzięcie ma charakter szczególny, głównym jego celem jest przybliżenie wszystkim zainteresowanym tematyki lotniczej. Będzie gratką dla studentów, pasjonatów lotnictwa i nie tylko.

Plakat: