15 marca 2016

Wystawa fotografii w bibliotece głównej

Biblioteka Główna Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie zaprasza na wystawę fotografii z wyjazdu w ramach programu Erasmus + na Słowację Izabeli Słowik studentki kierunku Mechanika i budowa maszyn. Wystawa prezentuje fotografie z pobytu na Uniwersytecie w Żylinie jak i wycieczek po różnych zakątkach Słowacji oraz wizyty w Wiedniu.

Autorka o wystawie:

Jedni w wakacje odpoczywają, inni pracują, jeszcze inni uczą się do poprawek 😉 Ja natomiast w ostatnie wakacje zwiedzałam, poznawałam, szlifowałam i karmiłam. Zwiedzałam cudowne, przepiękne i bogate w historię miejsca, których widok niejednokrotnie wbijał mnie w ziemię. Poznawałam wspaniałych ludzi, ich obyczaje, kulturę, historię, upodobania. Szlifowałam język angielski a przy okazji udało mi się odrobinę lepiej poznać jeden ze słowiańskich języków naszych południowych sąsiadów. I w końcu karmiłam – swoją ciekawość świata i potrzebę przeżywania przygód, lecz jak powszechnie wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia 😉 Właśnie z tego powodu powstała ta wystawa, by choć w małym stopniu zobrazować moje niezapomniane przeżycia i doświadczenia, a przy okazji może również pobudzić czyjś apetyt na życie i zachęcić do wzięcia udziału w programie.