14 lutego 2017

Wykład otwarty – Architektura jako podstawowy element w rozwoju kultury i tożsamości narodowej

Zapraszamy studentów, nauczycieli akademickich oraz wszystkie zainteresowane osoby do udziału w niecodziennym wydarzeniu, jakim będzie multimedialny wykład otwarty wybitnego architekta i pianisty – Pana Marka Krawczyńskiego, pt. ,,Architektura jako podstawowy element w rozwoju kultury i tożsamości narodowej”. Spotkanie zostało zaplanowane na 3 marca 2017 r., o godzinie 10.00,  w auli  C 113 Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie. Podczas wykładu odbędzie się pokaz filmu ,,Out of the Ashes – Warsaw Story”.