27 kwietnia 2018

V Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej rozstrzygnięty!

24 kwietnia br. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie odbył się V Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej. Tegoroczna edycja po raz kolejny spotkała się z dużym zainteresowaniem młodzieży ze szkół ponadpodstawowych. Celem konkursu była popularyzacja idei integracji i wiedzy o Unii Europejskiej, rozwijanie zainteresowań dotyczących szeroko rozumianej problematyki europejskiej, a także promocja Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie. Komisja konkursowa przyznała 3 tytuły laureata (I miejsce: Agnieszka Górna – I LO Krasnystaw, II miejsce: Katarzyna Dudek – I LO Krasnystaw, III miejsce: Karol Kuśnierz – II LO Chełm) oraz 2 wyróżnienia (Maja Czajka oraz Paweł Jan Piątkowski z II LO w Krasnymstawie). Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom.

Konkursowi patronowali: JM Rektor prof. nadzw. dr hab. inż. Arkadiusz Tofil oraz Senator RP prof. dr hab. Józef Zając