10 grudnia 2017

Sympozjum pt. „Ścieżki wiedzy – drogi do wielkości”

Uczelniana Rada Samorządu Studentów PWSZ w Chełmie przy współpracy z Naukowym Kołem Technicznym, mają zaszczyt zaprosić na sympozjum pt. „Ścieżki wiedzy – drogi do wielkości”. Koła naukowe działające w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie zapoznają słuchaczy ze swoją działalnością, celami oraz wynikami swych prac. Będzie można zapoznać się z projektami młodych naukowców poszerzających wiedzę w różnych dziedzinach – od nauk społecznych po dziedziny medyczne. Wystąpi m.in.:

• Koło Nauk Medycznych;
  • Koło Młodych PZITB;
  • Studenckie Koło Naukowe Biologiczno-Rolnicze;
  • Koło Naukowe PWSZ TV;
  • Studenckie Koło Naukowe Agrobiznesu;
  • Naukowe Koło Techniczne;
  • Koło Naukowe Lotników;
  • Studenckie Koło Elektryków;
  • Pedagogiczne Koło Naukowe.

Wszystkich pasjonatów nauki zapraszamy 20 grudnia 2016 r. (wtorek) o godzinie 15.30 do auli C113 Instytutu Matematyki i Informatyki.

W związku z otwartością Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie na wszystkich naukowych entuzjastów ogłaszamy, iż podczas sympozjum będzie możliwość wygłoszenia pracy własnej z dowolnej dziedziny wiedzy. Zatem jeśli też jesteście naukowcami i chcecie się podzielić swoimi badaniami przed gronem osób podobnie myślących, to nie zwlekajcie i wysyłajcie zgłoszenie (plik .doc) na adres: nkt.pwsz@mail.com

Plan sympozjum:

• 15.30 – 15.45  Otwarcie sympozjum „Ścieżki wiedzy – drogi do wielkości”;
  • 15.45 – 16.00  Wystąpienie przedstawicieli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie;
  • 16.00 – 17.00  Prezentacja działalności kół naukowych;
  • 17.00 – 17.10  Przerwa