10 lipca 2017

Sukces Instytutu Nauk Rolniczych PWSZ w Chełmie

Artykuł, autorstwa dr Ignacego Kitowskiego, nauczyciela akademickiego Instytutu Nauk Rolniczych PWSZ w Chełmie, oraz pracowników naukowych: Uniwersytetu Gdańskiego, Instytutu Agrofizyki PAN w Lublinie oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, pt. „Concentrations of lead and other elements in the liver of the white-tailed eagle (Haliaeetus albicilla), a European flagship species, wintering in Eastern Poland”, o skażeniach w organizmach orłów bielików, został opublikowany w czasopiśmie Ambio, znajdującym się na Liście Filadelfijskiej.

Wydawane przez Królewską Szwedzką Akademię Nauk czasopismo Ambio należy do światowej czołówki impaktowych periodyków poświęconych ochronie środowiska. Jego aktualny impact faktor to: IF = 3.687.

Gratulujemy Panu Doktorowi i jego współpracownikom.

Link do pracy: