28 września 2017

Repetytorium z fizyki dla studentów I roku

Dobra znajomość fizyki to podstawa na studiach inżynierskich. Przygotowanie z tego zakresu, jakie daje szkoła średnia, często okazuje się zbyt skromne. Stąd proponujemy udział w odpłatnym Repetytorium z fizyki dla studentów I roku studiów inżynierskich w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie.

Kurs obejmuje 30 godzin wykładów i ćwiczeń z zakresu takich pojęć jak m.in.: ruch, prędkość, kinematyka, siła, dynamika, praca, moc, energia, własności gazów i cieczy itp. Doświadczenia z lat poprzednich w tym zakresie pozwalają stwierdzić, że organizowane przez nas kursy wyrównują poziom wiedzy pod kątem wymogów stawianych studentom przez Uczelnię na pierwszym roku studiów.

Zajęcia prowadzić będą doświadczeni wykładowcy PWSZ w Chełmie, w małych 10-12-osobowych grupach.

Odpłatność za udział w Repetytorium z fizyki wynosi 300 zł.

Termin przyjmowania zgłoszeń (Kwestionariusz do pobrania) upływa: 13 października 2017 r.

Informacji udziela i zgłoszenia przyjmuje: Centrum Studiów Podyplomowych PWSZ w Chełmie, ul. Pocztowa 54, bud. C, pok. 208, tel. 82 565 64 72, e-mail: podyplomowe@panschelm.edu.pl.