30 sierpnia 2017

Rekrutacja studentów pielęgniarstwa do projektu „NOWE KOMPETENCJE – LEPSZY START. WSPARCIE STUDENTÓW PWSZ W CHEŁMIE”

UWAGA !!!
STUDENCI/STUDENTKI III ROKU NA KIERUNKU PIELĘGNIARSTWO
zapraszamy do udziału w projekcie:
„NOWE KOMPETENCJE – LEPSZY START. WSPARCIE STUDENTÓW PWSZ W CHEŁMIE”

UWAGA !!!
STUDENCI/STUDENTKI III ROKU NA KIERUNKU PIELĘGNIARSTWO
zapraszamy do udziału w projekcie:
„NOWE KOMPETENCJE – LEPSZY START. WSPARCIE STUDENTÓW PWSZ W CHEŁMIE”

niepowtarzalna szansa, aby wziąć udział w zajęciach z zakresu przedsiębiorczości i komunikacji oraz nabyć kompetencje z zakresu prowadzenia własnej działalności gospodarczej, marketingu usług pielęgniarskich, negocjowania świadczeń pielęgniarskich, zarządzania firmą, źródeł finansowania, obsługi finansowo-księgowej oraz adaptacji w miejscu pracy, umiejętności współpracy w grupie, pracy z trudnym klientem/pacjentem, metod komunikacyjnych w sytuacjach problemowych, autoprezentacji.

Zajęcia prowadzone przez trenerów, mających szeroką wiedzę merytoryczną i doświadczenie szkoleniowe. Harmonogram zajęć dostosowany do planu zajęć uczestników/uczestniczek.

UDZIAŁ W PROJEKCIE – BEZPŁATNY!!!!

Liczba dostępnych miejsc: 32
początek zajęć – V semestr, III rok studiów, r. akademicki 2017/2018

INFORMACJE

Biuro Projektu: ul. Pocztowa 54 (budynek Rektoratu), pokój 210, tel. 82 562 06 02,
e-mail: kompetencje@panschelm.edu.pl
przyjmowanie wniosków: do wypełnienia limitu miejsc

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie!