22 lutego 2017

PWSZ w Chełmie obejmuje patronatem ZS Nr 3 w Kraśniku

W dniu 20 lutego 2017 r. dr hab. inż. Arkadiusz Tofil – Rektor PWSZ w Chełmie i mgr Aneta Jabłońska-Ośka – Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Kraśniku podpisali Umowę Patronatu. Celem niniejszej Umowy jest integracja środowiska ośrodków kształcenia PWSZ w Chełmie oraz ZS Nr 3 w Kraśniku, mająca na celu podniesienie poziomu kształcenia, pogłębianie i zacieśnianie stosunków między społecznością akademicką a społecznością uczniowską oraz rozszerzanie osiągnięć, rozwój badań naukowych, zapewnienie wymiany doświadczeń w dydaktyce i działalności naukowej pomiędzy Stronami niniejszej Umowy. Następnie delegacja szkoły odwiedziła Centrum Studiów Inżynierskich w celu zapoznania się z potencjałem laboratoryjno-dydaktycznym Uczelni.