10 lipca 2019
Instytut Nauk o Żywieniu Człowieka i RolnictwieAktualności

PWSZ w Chełmie na Targach w Sitnie

5-7 lipca 2019 roku odbyła się XXXIII wystawa Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Sitnie. W trakcie targów można było podziwiać różne gatunki roślin ozdobnych oraz zwierząt m.in. bydło mleczne, konie, kozy, owce oraz drób, a także zapoznać się z ofertami firm branży rolniczej. Podczas targów nie mogło zabraknąć stoiska Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie, która mogła zaprezentować swoją szeroką ofertę edukacyjną, a szczególnie kierunek ROLNICTWO. W ofercie PWSZ w Chełmie nie brakuje kierunku kształcącego przyszłych rolników i osób związanych z tą branżą w zakresie towaroznawstwa, agroturystyki, agrobiznesu, żywienia człowieka i organizacji wypoczynku oraz mechanizacji rolnictwa. Dzięki dużemu zainteresowaniu naszym stoiskiem, mogliśmy się pokazać z jak najlepszej strony oraz nawiązać nowe kontakty i oferty ciekawej współpracy. Podczas dwóch dni prezentacji Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie Dział promocji wsparli pani dr inż. Ewa Staromirowska-Krzaczek, dr inż. Jacek Cymerman oraz studentki i studenci kierunku Rolnictwo.