29 stycznia 2018

„Program rozwojowy dla kierunku Pielęgniarstwo w PWSZ w Chełmie” – szkolenia dla Kadry dydaktycznej – REKRUTACJA

Rusza rekrutacja do Zadania 3. Zajęcia warsztatowe dla kadry dydaktycznej na kierunku Pielęgniarstwo w PWSZ w Chełmie

Zajęcia z tematyki:

• Metody i instrumenty nowoczesnej dydaktyki medycznej (I sem., 20 godz.)
  • Metody aktywizujące w dydaktyce medycznej (I sem., 20 godz.)
  • Hospitacja zajęć praktycznych i praktyk zawodowych (II sem., 10 godz.)
  • Metodologia badań naukowych w pielęgniarstwie (III sem., 10 godz.)
  • w ramach projektu pn. „Program rozwojowy dla kierunku Pielęgniarstwo w  PWSZ w Chełmie „

Ze wsparcia mogą skorzystać pracowni dydaktyczny (uczelniani opiekunowie praktyk) kierunku Pielęgniarstwo PWSZ w Chełmie.

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami projektowymi:

Regulamin uczestnictwa:

Formularz rekrutacyjny:

Zajęcia z tematyki:

• Metody i instrumenty nowoczesnej dydaktyki medycznej (I sem., 20 godz.)
  • Metody aktywizujące w dydaktyce medycznej (I sem., 20 godz.)
  • Hospitacja zajęć praktycznych i praktyk zawodowych (II sem., 10 godz.)
  • Metodologia badań naukowych w pielęgniarstwie (III sem., 10 godz.)

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami projektowymi:

Regulamin uczestnictwa:

Formularz rekrutacyjny:

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach, proszone są o złożenie lub przesyłanie na adres e-mailowy do Biura projektu wypełnionego i podpisanego formularza rekrutacyjnego w terminie 29.01-09.02.2018 r.

Lista osób zakwalifikowanych do Projektu oraz lista rezerwowa zostanie opublikowana na stronie internetowej projektu do tygodnia od momentu zakończenia rekrutacji oraz będzie dostępna w Biurze projektu.

Projekt realizowany jest przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Chełmie w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa: V. Wsparcie dla obszaru zdrowia, Działanie: 5.3 Wysoka jakość kształcenia na kierunkach medycznych.

Biuro Projektu:

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa  w Chełmie