25 kwietnia 2017

Pozytywna ocena PKA dla kierunków studiów I stopnia – Elektrotechnika i Budownictwo

W dniu 6 kwietnia 2017 r. uchwałą PKA, PWSZ w Chełmie otrzymała ocenę pozytywną z adnotacją „w pełni” na kierunku Elektrotechnika, co oznacza spełnienie wszystkich kryteriów na poziomie najwyższym oraz ocenę pozytywną z adnotacją „wyróżniająco” na kierunku Budownictwo za kryteria związane z infrastrukturą dydaktyczną i naukową, umożliwiającą realizację programu kształcenia o profilu ogólnoakademickim, osiągnięcie zakładanych efektów kształcenia i prowadzenie badań naukowych.
Uzyskanie wysokiej oceny pracy naszej Uczelni potwierdza ogromne do niej zaufanie, i motywuje do postawienia przed sobą nowych zadań, które PWSZ w Chełmie zamierza realizować na jeszcze wyższym jakościowo poziomie.
Ten niewątpliwy sukces, potwierdzający wysoki poziom kształcenia w PWSZ w Chełmie, jest wynikiem wspólnych starań i zaangażowania władz Uczelni, kadry naukowo-dydaktycznej i pracowników administracyjnych oraz studentów elektrotechniki i budownictwa.
Kierunki Elektrotechnika i Budownictwo uzyskały akredytację na pięć lat. To również bardzo ważna informacja przede wszystkim dla kandydatów na studia, bo ze strony Uczelni daje im pełną gwarancję możliwości podjęcia i ukończenia nauki.