14 marca 2019
Instytut Nauk o Żywieniu Człowieka i RolnictwieAktualności

Porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej

11 marca br. prof. PWSZ w Chełmie, dr hab. inż. Arkadiusz Tofil Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie podpisał Porozumienie o współpracy  z Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej reprezentowanym przez Dyrektora szkoły mgr Stanisława Buka. Obie strony zadeklarowały współpracę, która będzie realizowana poprzez współdziałanie w zakresie dydaktyki oraz doskonalenia bazy dydaktycznej, realizację wspólnych przedsięwzięć przez uczniów i studentów, umożliwienie uczestnictwa w sesjach naukowych, wykładach otwartych i innych spotkaniach cyklicznych oraz udziału w kołach naukowych prowadzonych przez PWSZ w Chełmie. Istotnym elementem zawartym w Porozumieniu jest promowanie wśród uczniów ważności i przydatności dalszej edukacji, w tym np. podejmowania studiów na kierunku ROLNICTWO.
Współpraca zaowocuje na pewno promowaniem wśród młodych ludzi idei zdobywania wiedzy, nowych umiejętności i uważnego kształtowania swojej drogi zawodowej.