Godło Polski
wyszukiwarka zaawansowana
Wybierz obszar
wyślij formularz zgłoszeniowy

Aktualności

26 maja 2023
Biuro Karier

Oferta pracy w CSK Lublin – Technik mechaniki scenicznej

REKRUTUJEMY! Poszukujemy ludzi z pasją, chcących pracować w ciekawym zawodzie. Jesteśmy wiodącą instytucją kulturalną na wschód od Wisły. W murach CSK gościmy największych artystów scen światowych i krajowych. Stanowisko pracy, które czeka na Ciebie, wiąże się z przygotowaniem – adaptacją sali widowiskowej do wydarzeń kulturalnych, a także zaplecza technicznego – jego obsługi i konserwacji. Praca wymaga udziału w przeglądach i naprawach użytkowanego sprzętu i urządzeń na terenie Instytucji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa urządzeń mechaniki scenicznej podczas spektakli, przedstawień oraz wszelkich imprez organizowanych przez CSK
  • montaż i demontaż scenografii, przygotowanie instrumentów i sprzętu scenicznego (pulpity, krzesła, itp.) na potrzeby prób, koncertów oraz innych wydarzeń
  • zabezpieczenie i bieżąca konserwacja sprzętu scenicznego
  • praca z urządzeniami transportu bliskiego t.j. wciągniki, wciągarki, dźwigniki oraz urządzeniami elektrycznymi

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum zawodowe w kierunku mechanika maszyn, automatyka, mechatronika, elektryka, elektronika
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • umiejętność pracy w zespole
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach
  • niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe

DODATKOWO MILE WIDZIANE:

  • studia wyższe lub podyplomowe kierunkowe
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV
  • znajomość realizacji technik multimedialnych, instrumentów oraz sprzętu scenicznego

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę w równoważnym systemie pracy
  • świadczenia socjalne z ZFŚS
  • pracę w ambitnym i przyjacielskim zespole
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Dokumenty aplikacyjne t.j. CV, list motywacyjny prosze składać na adres mailowy marzena.stefaniak@csklublin.pl

Podobne aktualności

03 kwi 2024

InfoWeek Grupy PFR powraca!

Warto skorzystać z ciekawych szkoleń Aby pomóc firmom w dalszej drodze ku digitalizacji Polski Fundusz Rozwoju przygotował cykl sp...

czytaj dalej

26 mar 2024

Oferty pracy

Na portalu praca.pl pojawiły się kolejne nowe artykuły, które naszym zdaniem są warte uwagi. W pierwszym z nich przedstawiamy jak zdo...