Godło Polski
wyszukiwarka zaawansowana
Wybierz obszar
wyślij formularz zgłoszeniowy

Aktualności

19 maja 2023
Biuro Karier

Oferta pracy: Samodzielny referent (praca w 19 dywizjonie artylerii samobieżnej)

Samodzielny referent (praca w 19 dywizjonie artylerii samobieżnej)

Miejsce pracy: ul. Lubelska 139, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: ewidencjonowanie urlopów i zwolnień pracowników, prowadzenie odpowiedniej dokumentacji

  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
  • Zmianowość: jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
  • Liczba godzin pracy w miesiącu: 160
  • Data rozpoczęcia: 01.06.2023
  • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
  • Godziny pracy: poniedziałek-czwartek godz. 7.00-15.30, piątek godz. 7.00-13.00.

System wynagradzania:

  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód: pracownik biurowy

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy biurowej.

KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:

– osobisty: dokumenty aplikacyjne, tj. CV ze zdjęciem oraz z dopiskiem dotyczącym wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane stanowisko należy złożyć w 19 Dywizjonie Artylerii Samobieżnej, ul. Lubelska 139 w Chełmie w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Oferta pracy w 19 Dywizjonie Artylerii Samobieżnej na stanowisko samodzielny referent „.

– telefoniczny: 261 161 221

Podobne aktualności

03 kwi 2024

InfoWeek Grupy PFR powraca!

Warto skorzystać z ciekawych szkoleń Aby pomóc firmom w dalszej drodze ku digitalizacji Polski Fundusz Rozwoju przygotował cykl sp...

czytaj dalej

26 mar 2024

Oferty pracy

Na portalu praca.pl pojawiły się kolejne nowe artykuły, które naszym zdaniem są warte uwagi. W pierwszym z nich przedstawiamy jak zdo...