Godło Polski
wyszukiwarka zaawansowana
Wybierz obszar
wyślij formularz zgłoszeniowy

Aktualności

4 lipca 2023
Biuro Karier

Oferta pracy: nauczyciel języka angielskiego (pełny etat)

Żródło: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Miejsce pracy:

Jagiellońska 29, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie zajęć dydaktyczno – wychowawczych z przedmiotu – język angielski
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 18

Data rozpoczęcia:

01.09.2023

Data zakończenia pracy:

31.08.2024

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 do 4 550 PLN Wysokość proponowanego wynagrodzenia według tabeli wysokości minimalnego wynagrodzenia zasadniczego nauczycieli (Karta Nauczyciela).

Wymiar czasu pracy 18/18 (pełny etat – istnieje możliwość dodatkowo zatrudnienia na 0,03/18 etatu).

Wymagania konieczne

Wykształcenie:

wyższe (w tym licencjat), kierunek: filologia angielska

Umiejętności i uprawnienia:

Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania pożądane

Zawód:

Pozostali nauczyciele szkół ponadpodstawowych (z wyjątkiem nauczycieli kształcenia zawodowego)

Inne wymagania:

Mile widziane doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku. Wymiar czasu pracy 18/18 (pełny etat). KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: – telefoniczny: 82 563 28 38 – można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: sekretariat@zseit-chelm.pl . Z wybranymi kandydatami pracodawca ustali termin spotkania w sprawie pracy.

Pracodawca:

  • Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie
  • Adres: UL.Jagiellońska 29, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Numer telefonu:

82 563 28 38

sekretariat@zseit-chelm.pl

Podobne aktualności

03 kwi 2024

InfoWeek Grupy PFR powraca!

Warto skorzystać z ciekawych szkoleń Aby pomóc firmom w dalszej drodze ku digitalizacji Polski Fundusz Rozwoju przygotował cykl sp...

czytaj dalej