22 maja 2023
Aktualności UczelniKatedra Nauk o BezpieczeństwieKatedra Zarządzania BN

Nasza absolwentka Laureatką konkursu na Najlepszą Pracę Licencjacką!

Z dumą informujemy, iż w Konkursie na Najlepszą Pracę Licencjacką o tematyce geopolitycznej w 2022 roku organizowanego przez Polskie Towarzystwo Geopolityczne tytuł laureata otrzymała KAROLINA BRYSIAK – absolwentka Bezpieczeństwa wewnętrznego Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie!! Pani Karolina najlepszą pracę licencjacką napisała pod opieką naukową prof. dr. hab. inż. Leszka Elaka, Kierownika Katedry Nauk o Bezpieczeństwie PANS w Chełmie.

W konkursie wzięło udział kilkadziesiąt prac z różnych polskich uczelni, ocenianych przez niezależne jury, niezwiązane z żadną ze startujących uczelni.

Wręczenie nagród rzeczowych oraz dyplomu laureatce nastąpi na uroczystej gali przewidzianej w programie XV Zjazdu Geopolityków Polskich w listopadzie br. w Kaliszu.

Pani Karolinie serdecznie gratulujemy!!

Informacje: