10 marca 2016

Konkurs na nowe programy kształcenia w ramach PO WER

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło konkurs na Nowe Programy Kształcenia w ramach Działania 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju).

Konkurs dotyczy realizacji programów kształcenia o profilu ogólnoakademickim albo praktycznym, dostosowanych, w oparciu o analizy i prognozy, do potrzeb gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa, zawierających w szczególności:

• tworzenie i realizację nowych kierunków studiów odpowiadających na aktualne potrzeby społeczno-gospodarcze,
  • dostosowanie i realizację programów kształcenia do potrzeb społeczno-gospodarczych,
  • działania włączające pracodawców w przygotowanie programów kształcenia i ich realizację.

Wnioski w ramach konkursu będą przyjmowane: od dnia 1 kwietnia 2016 r. do dnia 1 lipca 2016 r.

Dokumentacja konkursowa dostępna jest na stronie NCBR.

W przypadku zainteresowania udziałem w konkursie należy wypełnić załączoną tabelę i skontaktować się z Biurem Wniosków i Projektów PWSZ w Chełmie, tel. 82 562 06 02.

Do pobrania: