25 listopada 2017

Kolejne spotkanie w ramach cyklu pt. ,,Spotkaj się z praktykiem”

21 listopada 2016 r. gościem cyklu pt. Spotkaj się z praktykiem, organizowanym przez Katedrę Pedagogiki PWSZ w Chełmie oraz Biuro Karier Żak, była Pani Monika Kalinowska – pedagog cyrku oraz trener stowarzyszenia KLANZA. Uczestnicy spotkania zapoznali się z koncepcją pedagogiki cyrku w znaczeniu edukacyjno-terapeutycznej metody pracy z dziećmi i młodzieżą. Prowadząca przybliżyła studentom kierunku pedagogika tajniki swojego warsztatu pracy oraz zachęciła do stosowana elementów sztuki cyrkowej w pracy zawodowej z najmłodszymi.