26 kwietnia 2018

Finał Konkursu wiedzy o zdrowym odżywianiu

13 kwietnia br. pod patronatem JM Rektora PWSZ w Chełmie prof. nadzw., dr hab. inż. Arkadiusza Tofila odbyła się I edycja Konkursu wiedzy o zdrowym odżywianiu, który skierowany był do uczniów szkół ponadpodstawowych (ponadgimnazjalnych), z obszaru województwa lubelskiego. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy z zakresu zdrowego odżywiania, rozwijanie zainteresowań dotyczących szeroko rozumianej problematyki żywieniowej oraz kształtowanie umiejętności korzystania z różnorodnych źródeł, dotyczących problematyki zdrowego odżywiania. Spośród 58 uczestników z 9 szkół, komisja konkursowa wyłoniła i nagrodziła następujących laureatów:

1. miejsce – Kuczyńska Monika (ZSGiH w Chełmie)
  2. miejsce – Szuryga Łukasz (II LO w Chełmie)
  3. miejsce – Sadowska Urszul (ZSGiH w Chełmie)

Wyróżnienia:

• Tarasiuk Mateusz (ZSGiH w Chełmie)
  • Adwent Weronika (ZSGiH w Chełmie)
  • Szlicht Aleksandra (ZSGiH w Chełmie)
  • Szwalikowska Karolina (ZSCKR Korolówka – Osada)
  • Wiśniewska Karolina (ZSGiH w Chełmie)

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy. Laureatom i nauczycielom gratulujemy!

Zapraszamy na kolejne edycje konkursu!