5 września 2024
Biuro Karier

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza studentów i absolwentów Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie do skorzystania z portalu e-learningowego pod nazwą Akademia PARP

Portal jest udostępniony na stronie internetowej agencji w zakładce „Strefa wiedzy / Kursy online”, a także pod adresem:

𝐡𝐭𝐭𝐩𝐬://𝐰𝐰𝐰.𝐩𝐚𝐫𝐩.𝐠𝐨𝐯.𝐩𝐥/𝐜𝐨𝐦𝐩𝐨𝐧𝐞𝐧𝐭/𝐬𝐢𝐭𝐞/𝐬𝐢𝐭𝐞/𝐤𝐮𝐫𝐬𝐲-𝐨𝐧𝐥𝐢𝐧𝐞

Obecnie oferta Akademii obejmuje 70 kursów dzięki, którym można poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z takich obszarów jak finanse, prawo, zarządzanie, marketing i kompetencje osobiste.

Kursy są adresowane przede wszystkim do osób prowadzących i planujących rozpocząć działalność gospodarczą, ale korzystać z nich mogą bezpłatnie wszyscy zainteresowani, w tym także studenci i pracownicy naukowi.

Na platformie Akademii PARP zarejestrowało się już ponad 260 tysięcy użytkowników, którzy uzyskali przeszło 228 tysięcy certyfikatów potwierdzających ukończenie kursów.