Studenckie Stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego

Rok akademicki 2020/2021

Więcej informacji na stronie Urzędu Marszałkowskiego

Rok akademicki 2019/2020

Zachęcamy studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie do składania wniosków o stypendia Marszałka Województwa Lubelskiego. O przyznanie stypendium może ubiegać się osoba, która jest studentem oraz spełnia kryteria podane na stronie Urzędu Marszałkowskiego https://liboi.lubelskie.pl/index-uslugi-pokaz?spr=518828. Wnioski należy składać osobiście w Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie ul. Lubomelska 1-3 lub przesłać na adres siedziby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie, 20-029 Lublin, ul. Artura Grottgera 4 w terminie od 14 do 31 stycznia 2020 roku.

Stypendium jest wypłacane przez okres 9 miesięcy, natomiast maksymalna miesięczna wysokość stypendium wynosi 300 zł.