26 maja 2016

PWSZ w Chełmie nominowany do nagrody EDUinspiracje 2016

Z ogromną przyjemnością informujemy, że PWSZ w Chełmie jako jedna z pięciu uczelni w Polsce została nominowana do nagrody EDUinspiracje 2016 w kategorii Szkolnictwo Wyższe za realizację projektu pt. Mobilność studentów i pracowników w programie Erasmus+ Akcja 1 Szkolnictwo Wyższe.

Celem konkursu jest :

• wyłonienie najbardziej wartościowych, zwłaszcza w zakresie upowszechniania i wykorzystywania rezultatów działań, projektów dofinansowywanych z programów zarządzanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji;
  • promocja rezultatów projektów wśród instytucji i osób zainteresowanych edukacją w dziedzinie kształcenia, kultury, młodzieży i sportu;
  • wspieranie rozwoju polityki w dziedzinie kształcenia, szkolenia, młodzieży, kultury i sportu poprzez upowszechnianie wyników projektów, które okazały się sukcesem.

Nominacje wraz z uzupełnioną dokumentacją oceniają eksperci wewnętrzni FRSE, którzy przygotowują rekomendacje dla Kapituły konkursu. Końcowego wyboru laureatów dokonuje Kapituła.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas Gali Wręczania Nagród Edukacyjnych Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, która odbędzie się w listopadzie.